EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.REAKCE - NEVÍM ZDA JE TO POTŘEBNÉ - ALE ASI ANO - JE TO NUTNÉ!!!!!!

Zdravím všechny naše příznivce - nakupující i nenakupující,

po "trošičku" delší době, která byla vyplněna spoustou práce okolo naší vzorkovny, která v brzké době dozná několik zásadních "proměn" - ale to až bude vše hotovo, a budeme Vás zvát na naše "nové" otevření.

Ale k nadpisu mého článku - skutečně jsem se velmi rozhodoval, zda reagovat na příspěvek, který se objevil v diskusi (konkrétně u nabídka lehátka DANDY). Traduje se, že na hl...i se nemá reagovat, ale přeci jen musím konstatovat jedno zásadní - pokud mám zájem někoho /konkrétně/ naši společnost - tvrdě zkritizovat a nenechat "nit" suchou (jak je bohužel v poslední době módou) - neměl bych se tedy skrývat za nic neříkajícím nickem, ale naplno uvést svá data - není přeci nic jednoduššího a lehčího, než si vše vyjasnit a uvést věci na pravou míru.

Je potřebné konstatovat, že neexistuje firma, jenž by byla dokonalá a vše bylo vyřízeno ke spokojenosti VŠECH stran (vždy se některá z nich cítí poškozena, či ublížena), ale vše má své řešení a také výsledek. Nestalo za dobu mého působení u této spoečnosti, že by některá z oprávněných reklamací - či výhrad, nebyla dotažena do konce (ať již s takovým nebo "makovým´" výsledkem)

Prostě stále platí ono rčení - "není člověk ten, který by se zavděčil lidem všem" 

Než se takto "zneviditelnit", je férové a mnohem morálnější jediné řešení - nepřispívat vůbec !!!

Ale k podstatě - jakmile bude naše vzorkovna dána do "nového kabátu", ihned Vás budeme na našich stránkách informovat - plně věřím, že budete opravdu překvapeni - již brzy

Moc zdravím před delším víkendem a těším se na viděnou

Tony a tým

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZDI3YWE3N