EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.LITTLE JOE - IMAGE A DESIGN PRO VÁS

Vážení zákazníci, návštěvníci a přátelé,

musím se s Vámi podělit o jednu velmi podstatnou zkušenost (ale bude to i současně nabídka pro Vás).

Vždy, když sedám do svého "miláčka", tak se musím cítit v pohodě - a to tedy znamená, že k tomu musí "přispívat" i příjemná "vůně" interieru mého auta. Velmi těžko se ale hledá "něco" co by bylo odpovídalo "příjemnosti - delší době provonění - designu" (taková ta "běžná vonítka", která mne po rozbalení vždy cca na dva dny "srazí do kolen" a pak již nejsou vlastně vůbec k ničemu - těch je tady k sehnání opravdu dost - ale prostě nic LEPŠÍHO Yell

Proto jsme se rozhodli, že pro nás všechny řidiče zajistíme a nabídneme "drobnost", která ale velmi natrvalo "posadí" interier našich aut velmi vysoko - a to je právě panáček LITTLE JOE!!

Co to vlastně je?

Je malý "difuzér - osvěžovač", která prostě jednoduše "napíchneme" trubičkou do větráku na palubní desce auta a pak již jen vnímáme velmi jemnou a tlumenou vůni (kterou si vybereme) a to po dobu cca 45 dní od instalace (a to je právě ta "bomba", protože normální vonítko vydrží silou vší vůle maximálně 2 - 3 dny). A barvu panáčka si vyberu přesně podle barvy auta.

Amber Cherry Eukalyptus Flower
Fruit GreenTea NewCar Passion
Strawberry Sweet Tonic Vanilla


A cena (?) - ta je super!!!

PANÁČEK LITTLE JOE stojí POUZE - KČ 129.- za 1kus (bez rozdílu vůně čí barevnosti)

(pro větší oběry či firmy /velkoobchod/, jsou ceny samozřejmě trochu jiné)

V nabídce jsou samozřejmě i jiné "vychytávky" vůní do auta či interieru (skříně, pokoje, atd.).

Takže tedy neváhejte a navštivte nás - to přeci MUSÍTE MÍT

Těší se na Vás TONY a tým Cool

 


 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

MDdlM