EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.REKONSTRUKCE A ÚPRAVA NAŠÍ VZORKOVNY DOKONČENA - PŘIĎTE NA NÁVŠTĚVU

REKONSTRUKCE A ÚPRAVA NAŠÍ VZORKOVNY - UKONČENA !!!

Vážení zákazníci a přátelé,

 

dovolujeme si Vás informovat, že avizovaná úprava a rekonstrukce naší vzorkovny v Dejvicích byla dokončena - a to především se zaměřením na hlavní "směr" naší firmy - t.j. presentovat naši nespornou přednost (se kterou dominujeme na trhu již od roku 1991) a "motto"

NIC PRO NÁS NENÍ VE VÝROBĚ NEMOŽNÉ

(pokud požadavek není za hranicí paranormálních jevů Wink).

Uvidíte zde nové typy dveří - včetně jejich nově zkoušené povrchové úpravy (protože barev se nemá nikdo bát - že?), nové designy a hlavně - zcela atypické výšky - tedy do 2500mm (bohužel vyšší strop na naší vzorkovně není - jinak bychom předvedli i dveře do výšky 2900mm).

No a spoustu dalších a dalších "vychytávek", které se Vám jistě budou líbit.

Pro architekty a projektanty máme nachystány různé "pobídky", stejně tak i pro další naše klienty, kterým se snad bude u nás líbit Laughing .

Takže pokud se můžeme dohodnout - na nic nečekejte, a přijďte "pobejt"

(tedy toto mi řekl jeden náš stálý klient - "jdu k Vám pobejt a vidět konečně něco pořádnýho ve dveřích").

Velmi se na Vás těší TONY  a celý tým KTC Cool

(PS: mimochodem - MEGAVÝRODEJ NÁBYTKU POKRAČUJE - SICE MENŠÍ /protože je již hodně vyprodáno/, ALE I VY SI NAJDETE TEN SVŮJ KOUSEK - A VÁŽNĚ ZA SUPER CENY !!!!!)


 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZTY2ZDJl