EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


KTC international
KTC International - o společnosti

Firma KTC International spol. s r.o. byla založena roku 1991 a od počátku až dodnes ji charakterizují dvě skutečnosti. Stojí za ní výhradně český kapitál a její existence je pevně svázána se dřevem.

V úvodních fázích svého vývoje se společnost orientovala především na vývoz řeziva truhlářského, stavebního a v neposlední řadě hotových výrobků ze dřeva, export deskových materiálů (MDF, překližky, DTD, dřevovláknité desky). Následně firma začala dovážet a prodávat tropické dřevo jako je merbau, meranti, meak, iroko, wenge, ayous, saunové přířezy s abachi atd.

Významný předěl v činnosti firmy představovala výstavba vlastního výrobního závodu v Oslově u Písku, v němž společnost zahájila po nákupu zahraničního know-how výrobu interiérových a exteriérových dveří pro obytné i komerční objekty. Jedna se o výrobu dveří ze všech tropických a evropských masivních dřevin. Dále se společnost KTC zaměřuje na výrobu dýhovaných či lakovaných dveří dle individuálního přání klienta. Vysoká kvalita všech zmíněných dveří se dociluje nejen tím, že si společnost KTC International dřevo sama dováží z Afriky, Indonésie, Jížní Ameriky, ale i tím, že ve svém závodě provozuje vlastní sušárnu, v níž se dřevo pomocí počítačového řízení dosušuje na žádoucí hodnoty. Díky správně dosušenému tropickému dřevu a používání unikátní technologie jsou všechny vyrobené dveře vysoce kvalitní, odolné a stálé - což je v českých podmínkách jinak spíše vzácnost.

Přestože firma nabízí ve 23 základních řadách celkem na 460 možných typů dveří, zákazník si může přinést vlastní návrh.

Technologické oddělení navrhne a připraví k výrobě podle jeho přání jakýkoli další typ v různých kombinacích. K samozřejmostem patří jak výběr z velkého množství druhů skel včetně fazet, vitrážového skla apod., tak i různorodá škála klik a kování. K mistrovským kusům se řadí repliky historických dveři, jejichž podobnost s originálem je dokonalá. Právě tady se osvědčuje kvalita tropických dřevin. Firma KTC vyrábí rovněž posuvné dveře a dělící stěny, vyznačující se jedinečnou technologií posuvů, třeba s možností zajíždění křídel do stěn. Ve svém programu má i produkci celodřevěných schodišť, ať už z nabídky firmy nebo podle návrhu vlastního architekta. Ve spolupráci s dalšími partnery může dodat i schodiště v kombinaci dřevo a kov. Zhruba polovina produkce dveří je vyvážena do zemí západní Evropy, kde se prodávají ve specializovaných obchodech.

Dynamičnost rozvoje společnosti KTC se projevila kromě jiného i tím, že k výrobě dveří pribyla produkce nábytku na zakázku pro interiéry bytové i komerční, jako jsou administrativní budovy, obchody, hotely apod. Pokud jde o vybavování obchodů nábytkem, firma se specializovala na interiér parfumerií. Své služby poskytla Dioru v Praze, pracovala pro Estée Lauder a Clinique ve Švédsku, Dánsku, Polsku, ČR atd. Firma vyráběla interiéry prodejen parfumerií Yasmin. Dveře a okna v sídle firmy Olympus ve Vokovicích v Praze pocházejí rovněž z výroby KTC International. V současné době KTC vyrábí interiéry do řetězce restaurací Sushi Point a Kobe. Nábytek naší výroby zdobí interiér mnoha rodinných domů a bytů, ve kterých přebývá většinou náročnější klientela.

K významným aktivitám patří také maloobchodní prodej. Ve svém showroomu v přažských Dejvicích nabízíme nábytek nejprestižnějších světových firem jako Giorgetti, B&B, Poliform, Gallotti and Radice, Leolux, Volker Design, Filli Schillig, Polaris, Vicente Zaragoza, Eve atd Kromě již zmíněných světových značek , které zastupujeme na exklusivní bázi - nabízíme v prodejnách KTC Interier nábytek a dveře vlastní produkce. Motto firmy ve výrobě vždy bylo a je – nic není nemožné – i ty nejbláznivější nápady architektů a zákazníků dokážeme splnit.

V poslední době, při 20. výročí existence firmy, dochází k rozšíření činnosti o čalouněný nábytek pod značkou KTC.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

YzBiMWF