EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Showroom BŘEVNOV
SHOWROOM - PRAHA 6 - BŘEVNOV

V showroomu KTC si klademe za cíl prezentovat našim zákazníkům bohatou škálu modelů stylového i moderního nábytku od renomovaných evropských výrobců. Všechny vybrané modely přitom spojují 2 důležité věci: špičková kvalita a originální design.

U nás najdete víc jak 20 značek - od anglické ručně vyráběné klasiky až po nejnovější italské trendy v prvotřídním technologickém zpracování za použití nejnovějších materiálů.

Našim zákazníkům vyjdeme vždy vstříc v realizaci jejich snů: individuálním přístupem zákazníkovi pomůžeme vypracovat návrh přímo na míru, poradíme s úpravou a zařízením interiérů, zprostředkujeme dovoz vybraného nábytku. Zkrátka pomůžeme vám se všem otázkami, které se týkají bydlení a tvorby harmonického domova...

Zajděte se podívat do showroomu KTC International s.r.o. (IČ: 61461504)v Praze 6–Břevnově!

 

SHOWROOM SPOLEČNOSTI

KTC INTERNATIONAL s.r.o.

Bělohorská 195/147
169 00 Praha 6 - Břevnov

OTEVÍRACÍ DOBA:


Pondělí /Středa / Pátek: 9:00 - 12:00 hodin

Úterý / Čtvrtek: 09.00 - 13.00 hodin

Sobota / Neděle: zavřeno

KONTAKTY:

Březina Antonín - za tým showroomu KTC
TEL: +420 724 075 763;  E-MAIL: antonin.brezina@ktc.cz

ZELENÁ LINKA: +420 724 075 763
(pondělí - pátek: pouze v uvedené hodiny)

 Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

NjJlMmRj