EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Showroom Dejvice
Showroom Dejvice

V showroomu KTC si klademe za cíl prezentovat našim zákazníkům bohatou škálu modelů stylového i moderního nábytku od renomovaných evropských výrobců. Všechny vybrané modely přitom spojují 2 důležité věci: špičková kvalita a originální design.

U nás najdete víc jak 20 značek - od anglické ručně vyráběné klasiky až po nejnovější italské trendy v prvotřídním technologickém zpracování za použití nejnovějších materiálů.

Našim zákazníkům vyjdeme vždy vstříc v realizaci jejich snů: individuálním přístupem zákazníkovi pomůžeme vypracovat návrh přímo na míru, poradíme s úpravou a zařízením interiérů, zprostředkujeme dovoz vybraného nábytku. Zkrátka pomůžeme vám se všem otázkami, které se týkají bydlení a tvorby harmonického domova...

Zajděte se podívat do KTC showroomu v Praze 6–Dejvicích!


SHOWROOM SPOLEČNOSTI

KTC INTERNATIONAL a.s.

Wuchterlova 12/1607
160 00 Praha 6 - Dejvice

OTEVÍRACÍ DOBA:
Pondělí - pátek: 9:30 - 18:00 hodin

KONTAKTY:

Březina Antonín - manager prodejny
TEL: +420 724 075 763;  E-MAIL: a.brezina@ktc.cz

ZELENÁ LINKA: +420 724 075 763
(pondělí - pátek v uvedené hodiny)Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

YTEwNDFkM