EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Produkty
Základní sféry činnosti společnosti KTC International

1. Výroba interiérových a exteriérových dveří

 • Dveře z masivních dřevin tropických i evropských
 • Dveře dýhované/libovolné dýhy podle přání klienta/
 • Dveře lakované

KTC International vyrábí od dveří přes zakázkový nábytek až k obložení stěn prakticky všechno, co se týká dřeva, především tropického. V nabídce je přes 400 standardních typů dveří – masiv, dýha i lak (všechny barvy stupnice RAL). K výrobě se používají evropské dřeviny i tropikálie, které se vyznačují tvrdostí, hebkostí, stálostí kresby a pevností. Společnost KTC International prostřednictvím německého partnera dřevo sama dováží (tropické z Indonésie a Afriky), proto také disponuje plně automatizovanou sušárnou. V ní se pomocí počítače docílí sušení na žádoucí hodnoty, díky čemuž potom dveře bezpečně drží tvar.

Tropikálie se používají především na dveře:

 • Vchodové (exteriérové) modelované dveře (u KTC přes 70 typů)
 • S využitím unikátní technologie, kterou KTC koupilo od špičkové nizozemské firmy
 • Modelují se i dveře interiérové

Nejoblíbenějším provedením je merbau, koto bílé, teak a ayous v provedení hedvábný lak.

Zákazník si může přinést dokonce i svůj vlastní návrh. Mistrovská díla jsou ovšem také repliky historických dveří, jejichž podoba s originálem je dokonalá.

2. Výroba nábytku na zakázku pro soukromé i komerční interiéry

(administrativní budovy, hotely, obchody aj.)

KTC International má vlastní technologické vývojové oddělení, které pro zákazníka navrhne nábytek na míru do jeho konkrétního prostoru nebo se vyrábí dle zákazníkem přinesených výkresů. KTC International zařizuje celé domy na klíč – od dveří, schodiště, obložení stěn přes nábytek (buď dovezený, nebo vyrobený na zakázku ve vlastním závodě). KTC realizuje mnoho zakázek pro soukromé VIP klienty, jejichž jména společnost nebude zveřejňovat. Specializuje se i na komplexní dodávku pro komerční prostory – např. kosmetické salony Dior, Estée Lauder, Clinique, nový komplex budov firmy Olympus v Praze Vokovicích, budova soudu v Písku, nábytek pro obřadní síň Staroměstské radnice, hotel Štekl na Hluboké, restaurace Sushi point a Kobe, advokátní kanceláře, banky atd.

Společnost KTC International byla několikrát oceněna za nejlepší design, popřípadě novinky na domácí půdě – např. při příležitosti pravidelně pořádaných výstav Art & Interior. Společnost ale působí i mezinárodně a jistě velmi prestižním oceněním je cena

XIV International Europe Award For Quality, New Millennium Award udělená firmě KTC International v roce 2000 v Paříži.

Součástí nabídky KTC International je i výroba schodišť. Schody vyráběné společností KTC International se vyznačují dokonalým opracováním materiálu, a to převážně z exotických dřevin (merbau, koto, mahagon, iroko).

3. Maloobchodní prodej designového nábytku z dovozu ve vlastních showroomech

 • Veškerý nábytkový sortiment kromě samostatných kuchyní
 • Kuchyně vyrobené na zakázku speciálně pro klienty, kteří si přejí, aby kuchyň vypadala ne technicky, ale jako krásný nábytek (např. open-plan uspořádání)
 • Doplňky a osvětlení

KTC International zastupuje na tři desítky zahraničních značek, většinu z nich výhradně pro Českou republiku. Jedná se o nábytek, doplňky, osvětlení. Nabídka se pohybuje od vyšší střední třídy až po designové top značky. Firma si zakládá na tom, že cena zásadně odpovídá kvalitě, a to i u produktů střední třídy.

Nabídku ozvláštňují také repliky historického nábytku například z doby Ludvíka XIV. či XV., anglické chesterfieldské sedačky nebo kazetový španělský nábytek.

Vedle klasických designových firem, které KTC výhradně zastupuje již dlouho, si společnost v posledních letech velmi oblíbila nábytek italské firmy Poltromec, která na každém milánském prestižním veletrhu nábytku představí vždy velmi originální novinky. V letošním roce byla jejich kolekce, obrazně řečeno, laděná do glamour stylu 80. let. Krásné zemité barvy od hnědé přes béžovou k bílé v kombinaci se zlatými a bronzovými tóny až do kontrastu s černou, tvary a velkorysost vesměs sedacího nábytku vyzařují neokázalý luxus.

4. Export a import

 • Deskových materiálů
 • Řeziva a hotových výrobků ze dřeva
 • Import a prodej saunových přířezů

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Njc2NWEzM