EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


» Otázky a odpovědi
FAQ - otázky a odpovědi

1. Jaký je lepší potah na sedacích soupravách, kůže nebo látka?

Každý materiál má své přednosti i nedostatky.Kůže má rozhodně delší životnost a jednoduchou údržbu.Na kůži by se mělo sedět v oblečení,zabrání se tím pocení a pocitu chladu.Látka je na dotek příjemnější.Nevýhodou je náročnější údržba kvůli usazování prachu,roztočů apod.Pozor na přímé sluneční světlo,rychle dokáže změnit barvu potahu.Totéž platí samozřejmě i u kůže.

2. Barvy v interiéru?

S barvami je to jako s módou,některé jsou jen dočasné,jiné nepodléhají času.Základem je výběr tzv. věcích neměnných-oken,dveří a podlah,ty by se měly vybírat s uvážením na co nejdelší dobu použití.O to víc se pak může experimentovat s malbou,tapetami či doplňky.Ty lze měnit podle nálady a pocitu třeba i každý rok.

3. Jaký zvolit materiál na nábytek?

Jak dřevo,sklo,kov tak i plasty jsou dnes hojně používány na výrobu nábytku.Důležité je hlavně nekombinovat všechny materiály dohromady.Pravidlem je spíše použití dvou různých materiálů,a barevný soulad.Záleží samozřejmě na vkusu každého z nás,nicméně rada bytového designera či architekta je vždy vhodná pro dobrý konečný pocit.

4. Nejsou laky a barvy pro interiér škodlivé?

V dnešní době se díky předpisům a normám EU používají netoxické a jen vodou ředitelné barvy a laky.Není potřeba se obávat o zdravotní komplikace.

Toto samozřejmě nemusí být zaručeno u levného dovozového nábytku z Asie nebo neznámého původu.

5. Je lepší mít kuchyni zvlášť nebo spojenou s obývacím prostorem?

Spojení kuchyně s obytným prostorem je trendem poslední doby.Spíše se jedná o variantu v menších bytech či domech pro zachování dostatečného prostoru na rozměry ložnice a třeba dětského pokoje. Otázkou je větrání při vaření a tím spojené pachy v celém prostoru,nebo počet osob v bytě kvůli soukromí apod.Je to ale opět velmi individuální dle potřeb každého z nás.

6. Proč není doprava a montáž zdarma?

V dnešní době jsou náklady na doplňkové služby jako například na dopravu a montáž značně vysoké a nejsme diskontní velkoprodejna,kde bývají již tyto náklady většinou zahrnuty (u mnohých jsou již i zde tyto služby zpoplatněny samostatně).Navíc jako prodejce neseme ze zisku již náklady na dopravu do ČR a sklady,které opět cenově velmi zatěžují celkové náklady na zboží.

7. Jaké styly nabízíte?

Od replik klasiky až po ultra moderní styl.

8. Z jakých materiálů vyrábíte dveře?

Z tuzemských i tropických dřevin.Celomasivní, dýhované a lakované dveře.

9. Jaké typy dveří?

Profilované i hladké, jedno i vícekřídlé, posuvné na zeď i do pouzdra libovolné velikostně na výšku i šířku, vchodové i interiérové. Jsme výrobci na zakázku.

10. Vyrábíte i nábytek?

Ano,dle konkrétních požadavků klienta.Dýhovaný i lakovaný, jako například skříně,stoly,postele apod.Po dohodě se zákazníkem jsme schopni ve spolupráci s dalšími dodavateli vybavit i kompletní interiéry na klíč.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZThlNGJkN