EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Interiérové dveře / Flat

Tyto dveře jsou vyráběny jako plné hladké nebo prosklené. Jádro křídla tvoří masivní spárovka z exotických i evropských dřevin (merbau, iroko, dub americký/evropský, mahagon, koto, meranti, javor, třešeň...). Dýhy jsou u některých typů vzájemně kombinovány a přimořovány, čímž je dosaženo dekorativního vzhledu.

Povrchová úprava je prováděna značkovými transparentními PUR laky vysoké kvality nebo kvalitními vodou ředitelnými laky.

U prosklených typů lze volit z celé řady druhů skel od běžných strukturálních přes vzorovaná leptaná skla až po luxusní vitráže či fazetovaná skla. Zasklívací lišty jsou vyráběny ze stejného materiálu jako povrchová dýha.

Každé dveří křídlo je z výroby standardně osazeno PVC těsněním a panty v základním barevném provedení (chrom, zlaté).

Všechny typy těchto dveří jsou dostupné v běžných typizovaných šířkách (600, 700, 800 a 900mm - jednokřídlové a 1200 až 1800mm dvoukřídlové) a jsou použitelné do standardních zárubní.

Na přání zákazníka lze vyrobit také dveře nestandardních rozměrů, posuvné či dveře atypické konstrukce (např. s pevnou či otevíravou bočnicí, s nadsvětlíkem apod.).

Řadit podle 
Výrobce  

dveře interier - typ Flat 2empty
Tyto dveře jsou vyráběny jako plné hladké nebo prosklené. Jádro křídla tvoří masivní spárovka z exotických i evropských dřevin (merbau, iroko, dub americký/evropský, mahagon, koto, meranti, javor,

 


dveře interier - typ Flat 3empty
Tyto dveře jsou vyráběny jako plné hladké nebo prosklené. Jádro křídla tvoří masivní spárovka z exotických i evropských dřevin (merbau, iroko, dub americký/evropský, mahagon, koto, meranti, javor,

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

MTgyMTc2Yj