EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Dřevěné schodiště

Výroba a produkce celodřevěných schodišť - točité schody i rovné schody do domů i bytů.

V programu společnosti KTC je i produkce celodřevěných schodišť, ať už z nabídky firmy nebo podle návrhu vlastního architekta. Ve spolupráci s dalšími partnery může dodat i schodiště v kombinaci dřevo a kov. Zhruba polovina produkce schodišť je vyvážena do zemí západní Evropy, kde se prodávají ve specializovaných obchodech.

Veškerá schodiště se navrhují na základě konkrétních požadavků a prostorových možností (přímé, lomené, kotvené do stran, točité atd.) Každé schodiště je originálem přizpůsobeným pro Váš prostor, jehož estetické působení výrazně dotváří. Veškerá schodiště mohou být rovněž vyrobena v kombinaci dřevo/kov.

Zábradlí schodiště je libovolných tvarů s pestrou nabídkou výplní, od dřevěných příček po kombinace: sklo, nerez, chrom, mosaz, či jiné ušlechtilé kovy.

Kromě samonosných schodišť provádíme také obklady betonových či ocelových konstrukcí.

 

 

 

 slide
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

ZmIwYzRhMT