EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;
v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Komerční prostory

Produkce nábytku na zakázku pro komerční prostory, jako jsou administrativní budovy, obchody, hotely, restauarce, penziony, apod.

Pokud jde o vybavování obchodů nábytkem, firma se specializovala na interiér parfumerií. Své služby poskytla Dioru v Praze, pracovala pro Estée Lauder a Clinique ve Švédsku, Dánsku, Polsku, ČR atd. Firma vyráběla interiéry prodejen parfumerií Yasmin. Dveře a okna v sídle firmy Olympus ve Vokovicích v Praze pocházejí rovněž z výroby KTC International. V současné době KTC vyrábí interiéry do řetězce restaurací Sushi Point a Kobe. Nábytek naší výroby zdobí interiér mnoha rodinných domů a bytů, ve kterých přebývá většinou náročnější klientela.

Komerční prostory - restaurace, obchody, kanceláře, zdravotnická zařízení, ...

 

 


 


slide
 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

NmMyMT